Uchazeči - Mami ožeň mě

Arpád

Arpád - Mami ožeň mě

Věk: 43
Bydliště: Kava

Arpád se sice vyučil obuvníkem, ale dnes se živí jako zedník. Kromě toho, že v kuchyni je jako ryba ve vodě, rád si jde ven zarybařit, a když není venku hezky, rád sleduje sportovní přenosy, především hokej.

Dobrácký modrooký zedník zatím mnoho štěstí v lásce neměl a jeho zlomené srdce čeká na ženu, která by mu vrátila smysl do života. Šťastnou by ho udělala žena se smyslem pro humor... více

Michal

Michal - Mami ožeň mě

Věk: 30
Bydliště: Liptál

Přestože Michal je povoláním číšník, velmi rád se věnuje práci se dřevem. I proto se může pyšnit tím, že většinu interiéru svého bytu si vytvořil sám. Miluje sport a zábavu, ale rád vypomůže i v rodinném penzionu.

Láska je pro Michala motor, který ho pohání vpřed. A právě láska je to, co mu teď k dokonalému štěstí chybí... více

Roman

Roman - Mami ožeň mě

Věk: 38
Bydliště: Sereď

Elektrikář Roman je velmi společenský člověk a nudu s ním rozhodně nezažijete. Rozvedeného podnikatele byste mohli potkat u vody na rybách nebo doma, kde se rád a hodně věnuje domácnosti, protože „tam je pořád co zlepšovat a opravovat“.

Myslí si, že najít lásku není lehké. To je asi také důvod, proč je momentálně sám. Novou jiskru do života by mu přinesla upřímná tolerantní partnerka se smyslem pro rytmus, protože Roman velmi rád tancuje... více

Tom

Tom - Mami ožeň mě

Věk: 31
Bydliště: Hodonín

Citlivý a empatický Tom se živí jako pracovník bezpečnostní služby. Ve volném čase zpívá v rockové skupině a zajímá se o ezoteriku a duchovno.

Hledá harmonickou ženu, se kterou by mohl strávit zbytek života. Na lásce považuje za nejkrásnější souznění duší... více

Marek

Marek - Mami ožeň mě

Věk: 30
Bydliště: Pluhův Žďár

Roztomilý myslivec Marek se živí jako prodejce knih. Když není v lese, najdete ho „u muziky“, protože velmi rád a dobře tancuje. Marek nemá rád nečinnost a místo sledování televize se jde raději projít ven se svým psem.

Věří, že láska skutečně prochází žaludkem. Touží po chápavé ženě, se kterou by mohl v blízké budoucnosti založit rodinu... více

Miro

Miro - Mami ožeň mě

Věk: 27
Bydliště: Prešov

Životní optimista Miro je bývalý DJ. Dnes mu obživu zajišťuje práce tiskaře, ale muziku má stále rád. Svůj život žije naplno a věnuje se velkému množství nejrůznějších aktivit. Tento zručný mladík se rychle učí novým věcem a „mrknutím oka“ dokáže spravit notebook nebo třeba domácí spotřebič.

Přizpůsobivý Miro věří, že ve vztahu je nejdůležitější důvěra... více

Miško

Miško - Mami ožeň mě

Věk: 25
Bydliště: Spišská Bela

Nesmělý Miško je obyčejný kluk hledající pravou lásku. Jeho největším životním snem je zamilovat se, oženit se a mít rodinu. Vstřícné ženě s dobrým srdcem může kromě svého srdce nabídnout i vlastnoručně vybudovaný rodinný dům.

Největším životním štěstím je podle něj „zdraví, střecha nad hlavou a pocit, že jsem milován“... více

Pavel

Pavel - Mami ožeň mě

Věk: 29
Bydliště: Praha

Osamělý Pražák Pavel pracuje jako dispečer. Charakterizuje se jako vodní typ, což úzce souvisí s jeho velkou vášní – akvaristikou. Je nekonfliktní, zábavný, rád sportuje a vaří.

Své vyvolené, tolerantní nekuřačce se zájmem o přírodu, bude nosit i snídani do postele. Ženy považuje za „dokonalejší než muže“... více